Přeskočit na obsah

Volba členů nové školské rady Gymnázia Uherské Hradiště

V týdnu od 4. 12. do 8. 12. proběhne volba nové školské rady Gymnázia Uherské Hradiště. Členové rady zastupující zákonné zástupce nezletilých žáků a zletilé žáky budou voleni elektronicky formou ankety. Přihlašovací údaje byly předány rodičům na třídních schůzkách, případně poslány e-mailem.

Jak provést volbu?

Po přihlášení na školní Bakaweb se v nabídce na levé straně nachází volba AnketyVyplňování anket. Zde najdete jedinou aktivní anketu s názvem Volba členů nové školské rady GUH. Vyplňování zahájíte kliknutím na symbol tužky, který se nachází na konci řádku s anketou.

Po přečetní úvodního slova přejděte na samotnou volbu členů ŠR kliknutím na tlačítko Dále, které najdete v pravé dolní části okna prohlížeče. Provedete volbu zaškrtnutím maximálně čtyř zástupců a přejdete na poslední stranu ankety kliknutím na tlačítko Dále.

Svoji volbu uložíte kliknutím na tlačítko Uložit.

Vyplňování ankety můžete opakovat, do výsledků se započítá pouze poslední uložení ankety.

Technická poznámka: při nevhodném nastavení rozlišení je možné, že ovládací prvky ankety nebudou viditelné. V případě, že nevidíte tlačítka Dále a Uložit, doporučujeme změnit rozlišení nebo provést volbu na jiném zařízení. V případě technických problémů kontaktujte Michala Zerzáně (zerzan@guh.eduzk.cz).

Děkujeme.