Přeskočit na obsah

pIšQworky – Poprvé ve finále AKTUALIZOVÁNO

Vůbec poprvé se našemu týmu podařilo probojovat do finále mistrovství v piškvorkách. Nejlepších dvacet čtyři týmů z Česka a Slovenska se 3. prosince připojilo na historicky první online Grandfinále pIšQworek. Hrálo se opět online švýcarským systémem tentokrát na osm kol. WinGUH nastoupil ve složení Lenka Janíková (8.OB), Jan Riedl (8.OA), Daniela Černušková (5.OA), Tomáš Tuhý (5.OA) a Jakub Krchňáček (5.OA).

WinGUH na začátku finále hledal svou formu. Sice v prvním kole uhrál remízu, ale pak následovaly tři těsné porážky v poměru 8:12. Tím se tým propadl na nepěknou 22. pozici. Zlepšenou hrou v pátém a šestém kole WinGUH těsný poměr otočil a dostal se na pět bodů a patnáctou pozici. V sedmém kole Winguh prohrál 14:6, což byla pro náš tým porážka největším bodovým rozdílem. V posledním kole naopak WinGUH zaznamenal nejvyšší výhru a to 16:4. Celkově tým získal sedm bodů a udržel se na skvělém patnáctém místě, které bylo organizátory upraveno na jedenácté místo.

Grandfinále bylo online vysíláno na platformě YouTube. Záznam můžete shlédnout na odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=VafnSJNhOcw. Seznam zápasů můžete shlédnout na odkazu https://pisqworky.cz/turnaje/2293 a souhrnný komentář z turnaje na odkazu: https://pisqworky.cz/novinky/2608-putovni-pohar-putuje-opet-do-nove-paky-za-tymem-dpox7

Týmu WinGUH gratulujeme k nejlepšímu umístění našeho týmu na mistrovství pIšQworek EVER.

František Hanko