Přeskočit na obsah

Okresní kolo SOČ

V úterý 9. dubna 2019 se na Gymnáziu Uherské Hradiště konalo okresní kolo Středoškolské odborné činnosti (SOČ).

Přihlášeno bylo 23 prací, které obhajovalo 30 soutěžících z šesti středních škol okresu Uherské Hradiště. Soutěžilo se v 11 oborech rozdělených do tří komisí, přičemž porotci hodnotící soutěžní práce byli pedagogové ze zúčastněných středních škol. Soutěže se zúčastnilo: Gymnázium Uherské Hradiště (pět prací), Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola Uherský Brod (čtyři práce), Stojanovo gymnázium Velehrad (jedna práce), OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště (čtyři práce), SŠPHZ Uherské Hradiště (šest prací) a SPŠ a OA Uherský Brod (tři práce).

Do krajského kola, které se uskuteční v úterý 23. dubna na Gymnáziu JAK v Uherském Brodě, postupují práce z 1. a 2. místa, jsou-li pro postup doporučeny komisí. Práce z 3. místa mohou být doporučeny do licitační komise, kde se o jejich postupu rozhoduje dle celkového počtu prací přihlášených v daném oboru.

Výsledky okresního kola SOČ jsou zveřejněny na stránkách Gymnázia Uherské Hradiště, v sekci SOČ https://gymnaziumuh.cz/soc/

Děkujeme všem porotcům za jejich ochotu a pomoc při organizaci soutěže a také všem soutěžícím za vypracování soutěžních prací i jejich obhajobu. Postupujícím do krajského kola blahopřejeme a přejeme úspěšné obhájení soutěžních prací i v tomto kole!!!

Jaroslav Březina, koordinátor okresního kola SOČ
foto: Lukáš Psík