Přeskočit na obsah

4.OB na výletě v outdoorovém centru na Březové

S našimi spolužáky z 4.OB a pedagogickým doprovodem paní profesorky Kuncové a pana profesora Psíka jsme strávili dvě noci v Outdoor resortu Březová na Vysočině. Vyzkoušeli jsme si spoustu rádoby adrenalinových aktivit od raftů přes paintball po únikovou hru – Karlštejn, zvláště vzpomínáme na nízká lana, která pro nás byla jednohubkou (rádoby). Vše, co jsme dělali, si můžete prohlédnout na fotkách pana profesora Psíka nebo těch, co zrovna ve správnou chvíli ukořistili foťák. Všechno jsme prováděli pod dozorem sličné instruktorky Wendy (panečku, ta měla háro!).

Samozřejmě nemůžeme opomenout paní profesorku Kuncovou, která nás statečně doprovázela na tomto výletě a dělala všem milou společnost, a pana profesora Psíka, který celý výlet zorganizoval. V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat vlastníkům tohoto resortu za poskytnutí takového luxusu pro naše chuťové buňky, kterým nám byl zbojnický rohlík.

P.S. Děkujeme panu řidiči (Mirovi) za vymazlený odvoz do rádoby ráje.

Karolína Knotová, Marie Anna Chlachulová a Alžběta Straková, 4.OB

Chtěl bych moc pochválit všechny žáky 4.OB za vytvoření skvělé atmosféry na našem společném výletu na Březové. Většina žáků si při adrenalinových aktivitách sáhla na dno a skvěle vše zvládli. Velká pochvala patří také Alex, která se výletu zúčastnila, i když nemohla na jednu stoupnout a především všem, kteří se o imobilní spolužačku starali. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat profesorce Kateřině Kuncové, která nás skvěle podporovala nejen na výletě, ale po celé čtyři roky.

Lukáš Psík, foto Lukáš Psík