Přeskočit na obsah

Vánoční Vídeň

V úterý se více než 70 studentů naší školy vydalo na nezapomenutelný výlet do Vídně, kde prožili den plný vánočního kouzla s nádechem historie. Cesta nebyla jen o poznávání nových míst, ale také o společném sdílení smíchu a radosti, což potvrzuje, že naši studenti jsou nejen šikovní, ale i skvělí společníci.

První zastávka naší exkurze byla v zámku Schönbrunn, kde studenti měli jedinečnou příležitost prozkoumat krásu zimní Vídně. Užili si nejen pohádkový pohled na zámek zvenčí, ale také prošli jeho nádhernými zahradami, kde se tajemství historie mísilo s vánoční atmosférou.

Historické centrum Vídně se ukázalo jako další perla naší výpravy, kde studenti procházeli úzkými uličkami obklopenými nádhernou architekturou a všude kolem cítili vůni vánočního punče, pečených kaštanů a jiných místních dobrot.

A jaké by to bylo, kdybychom nezmínili nádherné jarní počasí? Přestože jsme byli ve Vídni v zimě, příroda se rozhodla nám připomenout jaro. Slunečné nebe a příjemné teploty přidaly naší výpravě další rozměr, který ocenili všichni účastníci.

Našich 70 studentů bylo nejen vzorných, ale i plných energie a radosti. Vídeň nám poskytla nádherný zážitek a věříme, že tento výlet bude ještě dlouho žít ve vzpomínkách naší školní rodiny. S úsměvem na rtech a s vánočním nadšením v srdci se všichni těšíme na další dobrodružství!