Soustředění „Hopsáku“ ve Vřesovicích

Jako každý rok, ani letos by se začátek školního roku neobešel bez dvoudenního soustředění členů „Hopsáku“ ve Vřesovicích. A samozřejmě jsme nesměli chybět ani my, bývalí členové a hrdí absolventi.

V pondělí 9. 9. 2019 jsme se s radostí zapojili do tanců a dali si pořádně do těla s ostatními. Zatančili jsme si Bílovské, Horehron a Myjavu. Pilně se trénovalo od rána do večera na chatě Radost, kde zněly písničky od muzikantů a zpěvaček. A tanečníci? Ti málem zbořili celou chatu svým dupáním při Horehronu.

Všechno se nakonec úspěšně zvládlo a v neděli jsme pak měli možnost ukázat naši dvoudenní snahu na jevišti Slováckého divadla, kde ji hlasitým potleskem ocenili již delší dobu bývalí absolventi – Stařešinové.

Za sebe moc děkuji členům „Hopsáku“, že jsem si mohla nejspíš naposled zatančit a užít si to s Vámi. Přeju Vám, abyste si užili roky na GUH naplno. Stojí to za to! A už se těším, až Vás jako divák někdy uvidím vystupovat.

Největší dík ovšem patří paní profesorce Kraváčkové a panu profesoru Rajmicovi. Za ochotu, čas, a hlavně taneční a hudební schopnosti, které nám předali.

Izabela Zemčíková, absolventka 4.D