Přeskočit na obsah

Radní Zlínského kraje na GUH

Paní Zuzana Fišerová přijede 8. 2. na naše gymnázium. Proč má přijet? A ještě lepší otázka, jak se s ní můžu potkat?

Pokud jste nikdy o paní Fišerové neslyšeli, tak nezoufejte, nechám ji, ať se vám sama představí.

„Jsem pirátská radní Zlínského kraje pro oblast školství a kultury a také zlínská zastupitelka. Vystudovala jsem finance a mediální studia a strávila rok ve Finsku. Ve Zlínském kraji ráda trávím svůj volný čas, zejména na běžkách v okolí Pusteven nebo na horském kole. Také ráda čtu severské detektivky.“ Píše o sobě na svých stránkách Ing. Mgr. Zuzana Fišerová, Ph.D.

Jestli vám toto na vytvoření obrázku nestačí, srdečně vás zvu 8. 2. ve 14.00 do auly na GUH. Program bude trvat nanejvýš dvě hodiny. Paní Fišerová se vám na začátku krátce představí. Poté bude určitě mluvit o své práci a o školství a ve zbytku času bude prostor i pro volnou diskusi. O prolomení ledů se postará školní parlament s otázkami. Diskuse bude ale více méně závislá na vás, kteří dorazíte.

Jaká témata chceme za školní parlament probrat?

Nejdůležitější bude otázka školního rozpočtu v rukou studentů. Má nám být přiděleno 100 000Kč, a právě školní parlament bude mít přístup k této částce. Jak se tyto peníze mohou využít, budete moci zjistit na přednášce. Popřípadě následně přijít na školní parlament a zapojit se do rozhodovaní a vytváření nových projektů. Dále se plánuje rozebrat téma spojené se školním psychologem, jak by to šlo zrealizovat a mnoho dalších dotazů.

Budeme rádi, dorazíte-li v hojném počtu. Prosím, obeznamte o přednášce i své kamarády. My se budeme těšit a vy jistě nebudete litovat.

Za školní parlament, Daniela Gajdová, 8.OB