Přeskočit na obsah

Okresní kolo SOČ

V úterý 3. dubna 2018 se na Gymnáziu Uherské Hradiště konalo okresní kolo Středoškolské odborné činnosti (SOČ).

Přihlášeno bylo 35 prací, které obhajovalo 46 soutěžících z osmi středních škol okresu Uherské Hradiště. Soutěžilo se v 15 oborech rozdělených do pěti komisí, přičemž porotci hodnotící soutěžní práce byli pedagogové ze zúčastněných středních škol. Soutěže se zúčastnilo: Gymnázium Uherské Hradiště (šest prací), Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola Uherský Brod (jedna práce), SOŠ a Gymnázium Staré Město (pět prací), Stojanovo gymnázium Velehrad (dvě práce), OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště (šest prací), SŠPHZ Uherské Hradiště (sedm prací), SPŠ a OA Uherský Brod (sedm prací) a Soukromé gymnázium a SOŠ Kunovice (jedna práce).

Do krajského kola postupují práce z 1. a 2. místa, jsou-li pro postup doporučeny komisí. Práce z 3. místa mohou být doporučeny do licitační komise, kde se o jejich postupu rozhoduje dle celkového počtu prací přihlášených v daném oboru do krajského kola.

Výsledky jsou zveřejněny na stránkách Gymnázia Uherské Hradiště, v sekci SOČ http://gymnaziumuh.cz/soc/

Děkujeme všem porotcům za jejich ochotu a pomoc při organizaci soutěže a také všem soutěžícím za vypracování soutěžních prací i jejich obhajobu. Postupujícím do krajského kola blahopřejeme a přejeme úspěšné obhájení soutěžních prací i v tomto kole!!!

Jaroslav Březina, koordinátor okresního kola SOČ

fotogalerie

Lukáš Psík