Přeskočit na obsah

Pavlína Hladišová

Exkurze 3.A v Praze

V úterý 17. prosince jsme se vydali na komentovanou prohlídku do Petschkova paláce, bývalého sídla GESTAPA, abychom si rozšířili znalosti získané v hodinách dějepisu. Následně… Číst dále »Exkurze 3.A v Praze

Pozdrav z lyžáku

2.OA a 2.OB vás moc zdraví,na lyžáku nás to baví. Lyžování s GUHem,začali jsme pluhem. Lepšíme se každým dnem,carving pilně trénujem. Přes den výcvik, večer zábava,je… Číst dále »Pozdrav z lyžáku