Kdyby vaše kroky během následujících týdnů či v průběhu Letní filmové školy zamířily do kina Hvězda, určitě se zastavte ve zdejší kavárně a nenechte si ujít malou výstavu z pěti panelů, které vytvořili studenti 1. a 2. ročníku, kvint a sext GUH jako reflexi letošního projektového dne Totalita. Projekt se uskutečnil ve spolupráci s Moravským zemským muzeem v Brně pod vedením Mgr. Ivy Mráčkové a Mgr. Zuzany Kohoutové.

