Přeskočit na obsah

Truňk opět na bedně

Redakce našich školních novin TRUŇK dosáhla dalšího velkého úspěchu! V soutěži o Nejinspirativnější středoškolský časopis roku, kterou pořádá Odborový svaz novinářů a pracovníků médií ČR, jsme se v silné konkurenci umístili na výborném 2. místě, čímž jsme navázali na medailová umístění z předešlých let (2020 – 3. místo, 2021 – 2. místo, 2022 – 1. místo).

Pomyslnou třešinkou na dortu pak bylo umístění naší šéfredaktorky Magdalény Ordeltové ze 4.C v kategorii Nejkrásnější středoškolská poezie, která obsadila dělené 3. místo za Pohořelickou ukolébavku a za básně v časopise Truňk. Nutno podotknout, že v této poměrně nové kategorii jsme se na medailových pozicích umístili vůbec poprvé. Blahopřejeme!

Opětovné ocenění v soutěži o Nejinspirativnější časopis roku je pro nás odměnou za neutuchající a vytrvalou práci a samozřejmě i povzbuzením a motivací k další činnosti. Uznání a velký dík patří VÁM VŠEM, kteří se na realizaci TRUŇKU podílíte! Pište dál!

(Více se o letošním ročníku soutěže můžete dočíst zde: Středoškolský časopis – vyhlášení vítězů čtrnáctého ročníku – Odborový svaz novinářů (odborovysvaznovinaru.cz))