Přeskočit na obsah

Okresní kolo SOČ online

V úterý 6. dubna zorganizovalo naše gymnázium – vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR –online okresní kolo Středoškolské odborné činnosti (SOČ). Přihlášeno bylo tentokrát 10 prací ze šesti středních škol našeho okresu a samotné obhajoby probíhaly formou videoprezentací a videohovorů v prostředí Microsoft Teams.

Soutěžilo se v 7 oborech rozdělených do dvou komisí, přičemž porotci hodnotící soutěžní práce byli pedagogové ze zúčastněných středních škol. Soutěže se zúčastnili: Gymnázium Uherské Hradiště (jedna práce), Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola Uherský Brod (dvě práce), Stojanovo gymnázium Velehrad (tři práce), OA, VOŠ a JŠ Uherské Hradiště (jedna práce), SŠPHZ Uherské Hradiště (dvě práce) a SPŠ a OA Uherský Brod (jedna práce).

I přes letošní menší účast byly práce na velmi vysoké úrovni, a proto téměř všechny postoupily do krajského kola, které se uskuteční v pondělí 26. dubna opět v platformě Microsoft Teams.

Souhrnné výsledky okresního kola SOČ jsou zveřejněny na stránkách Gymnázia Uherské Hradiště https://www.guh.cz/soc/.

Děkujeme všem porotcům za jejich ochotu a pomoc při organizaci soutěže a také všem soutěžícím za vypracování soutěžních prací i jejich obhajobu. Postupujícím do krajského kola blahopřejeme a přejeme úspěšné obhájení soutěžních prací i v tomto kole!!!

Mgr. Jaroslav Březina, koordinátor okresního kola SOČ