Úvodní stránka
Výběr CD
Rostliny Bezobratlí živočichové Obratlovci
Další odkazy:
O projektu... O autorovi... Valid XHTML 1.0!
Hlavní stránka projektu

Projekt Atlas rostlin a živočichů vznikl z potřeby zpřístupnit studentům pohled na běžné živočišné a rostlinné druhy, aby se je naučili rozeznávat podle charakteristických znaků. V kompletní podobě je publikován na školním intranetu.

V současné době jsou k dispozici následující sady obrázků (kliknutím se dostanete k abecednímu seznamu obrázků, další ovládání je popsáno níže) :
 
- Rostliny
- Bezobratlí živočichové
- Obratlovci

Ovládání Atlasu

Základní ovládání je soustředěno do hlavní nabídky v levé části stránky, kde je možné zvolit tzv. Album - kategorii rostlin nebo živočichů, případně některý z dalších odkazů

Listování v náhledech

Náhledy obrázků se zobrazují obvykle na jedné obrazovce, pokud se všechny na obrazovku nevejdou, je možné přepnout na další stránku náhledů pomocí odkazů 01 | 02 | 03 | .... nad náhledy.

Listování v albu

První obrázek alba zvolíme kliknutím na náhled obrázku na stránce náhledů příslušného alba. Dále můžeme albem listovat pomocí odkazů Předcházející | Následující v hlavní nabídce. Na další obrázek v albu je možné se dostat i kliknutím na samotný obrázek. Kdykoli se můžeme přepnout do zobrazení náhledů.


Petr Horčičko, Ivo Lysoněk - 2004