Přeskočit na obsah

Beseda s paní Fišerovou

Psal se den 8. 2. 2023 a na pozvání školního parlamentu GUH přijela naši školu navštívit radní pro školství a kulturu, paní Fišerová. Na programu besedy stála jako první prezentace od paní radní a následně volná diskuse, do které se mohl připojit naprosto kdokoliv, dokonce i učitelé. Jak taková beseda probíhala a co si z ní naši žáci odnesli si můžete přečíst v další odstavci od jedné z účastnic.

Beseda s paní Fišerovou byla pro mě velmi přínosná a zajímavá. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí od jejího osobního života přes školství, až k politice v našem kraji. Paní Fisherová nejvíce mluvila o rozpočtech škol a o tom co se děje ve zlínském zastupitelstvu. Také nám řekla o jejím osobním životě, studiu ve Finsku a jejích osobních zážitcích. Přednáška paní Fišerové se mi velmi líbila a klidně bych si ji poslechla i znovu.

Kateřina Hrdinová 4.OA

Především bychom chtěli velmi poděkovat paní Fišerové, že přijala naše pozvání. A stejně velký dík si zaslouží i všichni, kteří na besedu přišli. Díky vám má parlament chuť pořádat další besedy podobného typu.

Michal Konečný 8.OB, Místopředseda školního parlamentu GUH