Změny v Tv:
2.B: 3.+4. vyuč. hod.: Tv - spojeno - prof. Kraváčková (hala)
2.D: 3. vyuč. hod. - F - prof. Kučerová (F2)
4. vyuč. hod. - Bi - prof. Horčičko (2208)

Suplování:   Pátek 18.1.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Blažek Ivo

-

Joh

Joh

Kud

Hor

Joh

Joh

-

-

-

-

-

Botek Zdeněk

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Duda Ivo

-

Kzk

Tom

Krá

-

-

Kol

-

-

-

-

-

Šišáková Lucie

 

Kzk

Tom

....

-

-

Psk

....

-

-

   

Šuranský Pavel

-

-

-

....

....

Joh

Joh

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Genrtová Božena

5.hod

spojeno (Joh)

Tv

4.OA (Tvd)

   
 

6.hod

spojeno (Joh)

Tv

4.OA (Tvd)

   

Horčičko Petr

4.hod

supl. (Bla)

Bi

2.D (Dív)

(2208)

celá třída

Johaník Viktor

1.hod

spojeno (Bla)

Tv

6.OA (Tvd)

   
 

2.hod

spojeno (Bla)

Tv

6.OA (Tvd)

   
 

5.hod

supl. (Bla)

Tv

4.OA (Tvh)

 

hala

 

5.hod

spojeno (Šur)

Tv

4.OB (Tvh)

   
 

6.hod

supl. (Bla)

Tv

4.OA (Tvh)

   
 

6.hod

spojeno (Šur)

Tv

4.OB (Tvh)

   

Kolář Michal

6.hod

spojeno (Dud)

N

4.C (Nj1)

(2102)

 
 

6.hod

změna

N

4.C (Nj2)

(2102)

 

Kozáková Lenka

1.hod

spojeno (Ši)

M

6.OB (Tvd)

(M)

 
 

1.hod

supl. (Dud)

M

6.OB (Tvh)

(M)

 

Králíková Berenika

3.hod

spojeno (Dud)

N

4.B (Nj1)

(2108)

 
 

3.hod

změna

N

4.B (Nj2)

(2108)

 

Kučerová Dagmar

3.hod

supl. (Bla)

F

2.D (Dív)

(F2)

celá třída

Psík Lukáš

6.hod

supl. (Ši)

Vv

1.OB

(VV)

 

Tomala Jakub

2.hod

spojeno (Ši)

Č

6.OB (Tvd)

(1111)

 
 

2.hod

supl. (Dud)

Č

6.OB (Tvh)

(1111)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.OB

6.hod

Vv

 

(VV)

supluje

Psík Lukáš

(Ši)

4.OA

5.hod

Tv

Tvh

 

supluje

Johaník Viktor

hala

 

5.hod

Tv

Tvd

 

spojí

Genrtová Božena

gymn. sál+posilovna

 

6.hod

Tv

Tvh

 

supluje

Johaník Viktor

(Bla)

 

6.hod

Tv

Tvd

 

spojí

Genrtová Božena

(Joh)

4.OB

5.hod

Tv

Tvh

 

spojí

Johaník Viktor

(Šur)

 

6.hod

Tv

Tvh

 

spojí

Johaník Viktor

(Šur)

2.D

3.hod

F

Dív

(F2)

supluje

Kučerová Dagmar

celá třída

 

4.hod

Bi

Dív

(2208)

supluje

Horčičko Petr

celá třída

4.B

3.hod

N

Nj1

(2108)

spojí

Králíková Berenika

(Dud)

 

3.hod

N

Nj2

(2108)

změna

Králíková Berenika

 

4.C

6.hod

N

Nj1

(2102)

spojí

Kolář Michal

(Dud)

 

6.hod

N

Nj2

(2102)

změna

Kolář Michal

 

6.OA

1.hod

Tv

Tvd

 

spojí

Johaník Viktor

(Bla)

 

2.hod

Tv

Tvd

 

spojí

Johaník Viktor

(Bla)

6.OB

1.hod

M

Tvd

(M)

spojí

Kozáková Lenka

(Ši)

 

1.hod

M

Tvh

(M)

supluje

Kozáková Lenka

(Dud)

 

2.hod

Č

Tvd

(1111)

spojí

Tomala Jakub

(Ši)

 

2.hod

Č

Tvh

(1111)

supluje

Tomala Jakub

(Dud)

 

 

Suplování:   Pondělí 21.1.2019

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Kuncová Kateřina

-

Krá

-

Lec

Háj

Křa

-

-

..

..

-

-

Šišáková Lucie

 

-

Krv

-

-

Šur

Šur

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Hájková Jana

4.hod

supl. (Kuk)

A

5.OA (Aj1)

(1008)

 
 

5.hod

odpadá

A

5.OA (Aj1)

 

změna hodiny

Králíková Berenika

1.hod

supl. (Kuk)

Č

1.OB

(3102)

 

Kraváčková Lenka

2.hod

supl. (Ši)

2.OA

(3106)

 

Křápek Jaroslav

5.hod

změna

Č

5.OA (Aj1)

(1008)

 
 

5.hod

spojeno (Kuk)

Č

5.OA (Aj2)

(1008)

 

Leciánová Jana

3.hod

supl. (Kuk)

M

4.B

(1101)

 

Šuranský Pavel

5.hod

spojeno (Ši)

Tv

1.OA (Dív)

   
 

6.hod

spojeno (Ši)

Tv

1.OA (Dív)

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.OA

5.hod

Tv

Dív

 

spojí

Šuranský Pavel

hala

 

6.hod

Tv

Dív

 

spojí

Šuranský Pavel

(Ši)

1.OB

1.hod

Č

 

(3102)

supluje

Králíková Berenika

(Kuk)

2.OA

2.hod

 

(3106)

supluje

Kraváčková Lenka

(Ši)

4.B

3.hod

M

 

(1101)

supluje

Leciánová Jana

(Kuk)

 

8.hod

SČG

ČjG1

 

odpadá

 

(Kuk)

 

9.hod

SČG

ČjG1

 

odpadá

 

(Kuk)

4.C

8.hod

SČG

ČjG1

 

odpadá

 

(Kuk)

 

9.hod

SČG

ČjG1

 

odpadá

 

(Kuk)

5.OA

4.hod

A

Aj1

(1008)

supluje

Hájková Jana

(Kuk)

 

5.hod

Č

Aj1

(1008)

změna

Křápek Jaroslav

(Háj)

 

5.hod

Č

Aj2

(1008)

spojí

Křápek Jaroslav

(Kuk)

8.OA

8.hod

SČG

ČjG1

 

odpadá

 

(Kuk)

 

9.hod

SČG

ČjG1

 

odpadá

 

(Kuk)

8.OB

8.hod

SČG

ČjG1

 

odpadá

 

(Kuk)

 

9.hod

SČG

ČjG1

 

odpadá

 

(Kuk)

 

Zpracováno v systému Bakaláři