Suplování:   Pátek 14.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

3.OA

výle

výle

výle

výle

výle

výle

výle

výle

výle

výle

výle

výle

3.B

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

4.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.D

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

8.OA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

8.OB

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hájková Jana

-

..

..

Z2

Z2

Z2

-

Z2

-

-

-

-

Havlová Andrea

 

Šte

Mas

Sen

-

....

-

-

-

-

   

Hladišová Pavlína

-

....

Dos

Zer

-

....

-

-

-

-

-

-

Kůdelová Gabriela

-

....

..

..

Nez

-

-

Voj

-

-

-

-

Machala Petr

-

Psk

-

Gen

-

-

-

..

-

-

-

-

Malinová Jana

 

-

Kol

-

-

Krá

-

-

-

-

   

Mlejnská Hana

 

Duš

Bar

..

..

-

-

Čou

-

-

   

Pavlica Tomáš

-

-

..

..

Vlc

-

..

-

-

-

-

-

Šuranský Pavel

-

-

-

Dud

Dud

Bla

Bla

-

-

-

-

-

Tomala Jakub

-

Kuk

-

Hor

..

-

Vac

-

-

-

-

-

Vaculík Petr

 

Ptr

Hub

..

               

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

J1

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Baroušová Hana

1.hod

odpadá

SBi

4.A (SBi1)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

supl. (Mlj)

Bi

1.B

(Bi)

 

Blažek Ivo

5.hod

spojeno (Šur)

Tv

4.OB (Tvh)

   
 

6.hod

spojeno (Šur)

Tv

4.OB (Tvh)

   

Bujáčková Petra

6.hod

odpadá

R

4.D (Rj)

 

Obecná absence třídy

Čermák Jaroslav

1.hod

odpadá

SF

4.B (SFy)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SF

4.B (SFy)+

 

Obecná absence třídy

Čoupková Eva

1.hod

odpadá

Č

3.OA

 

výlet třídy

 

7.hod

supl. (Mlj)

Č

2.C

(1102)

 

Dostal Igor

1.hod

odpadá

SZ

4.D (SZ2)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

supl. (Hla)

Z

4.OA

(3201)

 

Duda Ivo

3.hod

supl. (Šur)

Tv

2.D (Chl)+

   
 

4.hod

supl. (Šur)

Tv

2.D (Chl)+

   
 

6.hod

odpadá

N

4.C (Nj1)

 

Obecná absence třídy

Dušek Jan

1.hod

supl. (Mlj)

1.OA

(3101)

 
 

3.hod

odpadá

Z

3.B

 

exkurze

Genrtová Božena

1.hod

odpadá

SVS

4.A (SV43)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SVS

4.A (SV43)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

supl. (Mac)

SV

3.C

(SV)

 
 

4.hod

odpadá

SV

8.OA

 

Obecná absence třídy

Horčičko Petr

1.hod

odpadá

SBi

8.OA (SBi2)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SBi

8.OA (SBi2)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

supl. (Tom)

2.OB

(3103)

 

Hubáček Zdeněk

2.hod

supl. (Vac)

F

3.C

(F1)

 
 

5.hod

odpadá

F

3.OA (sk2)

 

výlet třídy

 

6.hod

odpadá

F

3.OA (sk1)

 

výlet třídy

Ježek Miroslav

1.hod

odpadá

SV

3.B

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

SV

4.D

 

Obecná absence třídy

Kohoutek Aleš

6.hod

odpadá

Ch

3.B

 

exkurze

Kolář Michal

2.hod

změna

N

3.D (Nj1)

(2107)

 
 

2.hod

spojeno (Mal)

R

3.D (Rj)

(2107)

 
 

6.hod

odpadá

N

4.C (Nj2)

 

Obecná absence třídy

Králíková Berenika

3.hod

odpadá

N

4.B (Nj2)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

supl. (Mal)

N

1.OA (Nj)

(5104)

 

Kraváčková Lenka

1.hod

odpadá

SBi

4.C (SBi3)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SBi

4.C (SBi3)+

 

Obecná absence třídy

Křápek Jaroslav

4.hod

odpadá

Č

3.B

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

SČt

8.OB (SČt)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

SČt

8.OB (SČt)+

 

Obecná absence třídy

Kuncová Kateřina

1.hod

supl. (Tom)

Č

2.D

(2101)

 
 

4.hod

odpadá

Č

4.B

 

Obecná absence třídy

Machová Věra

4.hod

odpadá

M

3.OA

 

výlet třídy

 

6.hod

odpadá

M

4.A

 

Obecná absence třídy

Maňásková Miroslava

5.hod

výměna <<

M

2.D

(1102)

z 7.hod

 

7.hod

výměna >>

M

2.D

 

na 5.hod

Masaříková Sylva

2.hod

supl. (Ha)

A

1.C (Aj1)

(2208)

 
 

3.hod

odpadá

A

4.C (Aj1)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

A

4.B (Aj1)

 

Obecná absence třídy

Maternová Ester

3.hod

odpadá

Ov

3.OA

 

výlet třídy

 

4.hod

změna

Fr

5.OA (Fj)

(1111)

 
 

5.hod

změna

Fr

2.C (Fj)

(1111)

 

Miklíčková Alena

6.hod

odpadá

Šp

4.D (Šj)

 

Obecná absence třídy

Nezdařilová Blanka

4.hod

změna

Ch

2.C (sk2)

(2102)

 
 

4.hod

spojeno (Kdl)

Ch

2.C (sk1)

(2102)

 

Ondra Jiří

6.hod

odpadá

M

8.OB

 

Obecná absence třídy

Ospalíková Magdaléna

3.hod

odpadá

Č

4.A (Aj2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Č

4.A (Aj1)

 

Obecná absence třídy

Petrželková Eva

1.hod

spojeno (Vac)

A

1.B (Aj2)

(2108)

 
 

1.hod

změna

A

1.B (Aj1)

(2108)

 
 

2.hod

změna

A

2.D (Aj2)

(2108)

 

Popelková Alena

1.hod

odpadá

SM

8.OB (SM43)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SM

8.OB (SM43)+

 

Obecná absence třídy

Psík Lukáš

1.hod

supl. (Mac)

Vv

1.OB

(VV)

 

Reichlová Milana

1.hod

odpadá

SVS

8.OA (SV42)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SVS

8.OA (SV42)+

 

Obecná absence třídy

Sentl Martin

2.hod

odpadá

A

3.OA (Aj2)

 

výlet třídy

 

3.hod

supl. (Ha)

A

1.OA (Aj2)

(5102)

 

Soukupová Petra

6.hod

odpadá

A

8.OA (Aj2)

 

Obecná absence třídy

Štěpita Milan

1.hod

supl. (Ha)

A

2.C (Aj1)

(2208)

 
 

4.hod

odpadá

A

4.A (Aj2)

 

Obecná absence třídy

Vaculík Petr

6.hod

supl. (Tom)

Z

3.C

(2301)

 

Vlčková Anna

4.hod

supl. (Pav)

A

5.OB (Aj1)

(2302)

 
 

6.hod

odpadá

A

4.B (Aj2)

 

Obecná absence třídy

Vojáčková Jitka

5.hod

odpadá

Ch

3.OA (sk1)

 

výlet třídy

 

6.hod

odpadá

Ch

3.OA (sk2)

 

výlet třídy

 

7.hod

supl. (Kdl)

Ch

6.OB

(Ch)

 

Weber Bettina

4.hod

změna

N

5.OA (Nj1)

(2101)

 

Zástup 2 Z

3.hod

supl. (Háj)

A

3.D (Aj1)

(2108)

 
 

4.hod

supl. (Háj)

A

3.OB (Aj1)

(3206)

 
 

5.hod

supl. (Háj)

A

5.OA (Aj1)

(2102)

 
 

7.hod

supl. (Háj)

A

3.A (Aj1)

(2101)

 

Zerzáň Michal

3.hod

spojeno (Hla)

Inf

4.OA (Inf1)

(VT1)

 

Zubrová Vladislava

5.hod

výměna >>

Ch

2.D

 

na 7.hod

 

7.hod

výměna <<

Ch

2.D

(2107)

z 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.OA

1.hod

 

(3101)

supluje

Dušek Jan

(Mlj)

 

3.hod

A

Aj2

(5102)

supluje

Sentl Martin

(Ha)

 

5.hod

N

Nj

(5104)

supluje

Králíková Berenika

(Mal)

1.OB

1.hod

Vv

 

(VV)

supluje

Psík Lukáš

(Mac)

2.OB

3.hod

 

(3103)

supluje

Horčičko Petr

(Tom)

3.OB

4.hod

A

Aj1

(3206)

supluje

Zástup 2 Z

(Háj)

4.OA

2.hod

Z

 

(3201)

supluje

Dostal Igor

(Hla)

 

3.hod

Inf

Inf1

(VT1)

spojí

Zerzáň Michal

(Hla)

4.OB

5.hod

Tv

Tvh

 

spojí

Blažek Ivo

(Šur)

 

6.hod

Tv

Tvh

 

spojí

Blažek Ivo

(Šur)

1.B

1.hod

A

Aj2

(2108)

spojí

Petrželková Eva

(Vac)

 

1.hod

A

Aj1

(2108)

změna

Petrželková Eva

 
 

2.hod

Bi

 

(Bi)

supluje

Baroušová Hana

(Mlj)

1.C

2.hod

A

Aj1

(2208)

supluje

Masaříková Sylva

(Ha)

2.B

3.hod

Tv

Chl

 

supluje

Duda Ivo

(Šur)

 

4.hod

Tv

Chl

 

supluje

Duda Ivo

(Šur)

2.C

1.hod

A

Aj1

(2208)

supluje

Štěpita Milan

(Ha)

 

4.hod

Ch

sk2

(2102)

změna

Nezdařilová Blanka

 
 

4.hod

Ch

sk1

(2102)

spojí

Nezdařilová Blanka

(Kdl)

 

5.hod

Fr

Fj

(1111)

změna

Maternová Ester

 
 

7.hod

Č

 

(1102)

supluje

Čoupková Eva

(Mlj)

2.D

1.hod

Č

 

(2101)

supluje

Kuncová Kateřina

(Tom)

 

2.hod

A

Aj2

(2108)

změna

Petrželková Eva

 
 

3.hod

Tv

Chl

 

supluje

Duda Ivo

(Šur)

 

4.hod

Tv

Chl

 

supluje

Duda Ivo

(Šur)

 

5.hod

M

 

(1102)

výměna <<

Maňásková Miroslava

z 7.hod

 

7.hod

Ch

 

(2107)

výměna <<

Zubrová Vladislava

z 5.hod

3.A

7.hod

A

Aj1

(2101)

supluje

Zástup 2 Z

(Háj)

3.C

2.hod

F

 

(F1)

supluje

Hubáček Zdeněk

(Vac)

 

3.hod

SV

 

(SV)

supluje

Genrtová Božena

(Mac)

 

6.hod

Z

 

(2301)

supluje

Vaculík Petr

(Tom)

3.D

2.hod

N

Nj1

(2107)

změna

Kolář Michal

 
 

2.hod

R

Rj

(2107)

spojí

Kolář Michal

(Mal)

 

3.hod

A

Aj1

(2108)

supluje

Zástup 2 Z

(Háj)

5.OA

4.hod

Fr

Fj

(1111)

změna

Maternová Ester

 
 

4.hod

N

Nj1

(2101)

změna

Weber Bettina

 
 

5.hod

A

Aj1

(2102)

supluje

Zástup 2 Z

(Háj)

5.OB

4.hod

A

Aj1

(2302)

supluje

Vlčková Anna

(Pav)

6.OB

7.hod

Ch

 

(Ch)

supluje

Vojáčková Jitka

(Kdl)

 

 

Suplování:   Pondělí 17.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

4.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.D

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

8.OA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

8.OB

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Hájková Jana

-

-

-

Z2

....

Z2

-

Z2

-

-

-

-

Havlová Andrea

 

Kdl

Mik

-

Mas

Mas

-

-

-

-

   

Mlejnská Hana

 

....

-

..

..

Bla

-

-

-

-

   

Polišenská Jitka

-

                     

Štěpita Milan

 

-

-

Kdl

Vac

-

Vlc

-

..

..

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

J1

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Berka Lubomír

6.hod

odpadá

SMD

4.C (SMD)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SMD

4.C (SMD)+

 

Obecná absence třídy

Blažek Ivo

5.hod

supl. (Mlj)

Z

2.D

(Z)

 

Botek Ladislav

8.hod

odpadá

Tv

8.OB (Tvp1)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

Tv

8.OB (Tvp1)+

 

Obecná absence třídy

Bříštělová Marta

3.hod

odpadá

Fr

4.A (Fj)

 

Obecná absence třídy

Čoupková Eva

8.hod

odpadá

SČG

4.D (ČjG2)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

SČG

4.D (ČjG2)+

 

Obecná absence třídy

Dudová Zuzana

3.hod

odpadá

Šp

4.A (Šj)

 

Obecná absence třídy

Dušek Jan

1.hod

odpadá

SZ

8.OB (SZ1)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SZ

8.OB (SZ1)+

 

Obecná absence třídy

Genrtová Božena

4.hod

odpadá

SV

4.A

 

Obecná absence třídy

Gurecká Radka

1.hod

odpadá

SCh

4.B (SCh3)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SCh

4.B (SCh3)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ChVy

8.OB (ChV1)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ChVy

8.OB (ChV1)+

 

Obecná absence třídy

Hladišová Pavlína

6.hod

odpadá

SM2

8.OB (SM45)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SM2

8.OB (SM45)+

 

Obecná absence třídy

Horčičko Petr

8.hod

odpadá

Tv

8.OB (Tvj)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

Tv

8.OB (Tvj)+

 

Obecná absence třídy

Hubáček Zdeněk

8.hod

odpadá

PrF

4.B (PFy)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

PrF

4.B (PFy)+

 

Obecná absence třídy

Ježek Miroslav

1.hod

odpadá

SVS

8.OA (SV41)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SVS

8.OA (SV41)+

 

Obecná absence třídy

Johaník Viktor

8.hod

odpadá

Tv

8.OB (Tvfl)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

Tv

8.OB (Tvfl)+

 

Obecná absence třídy

Kolář Michal

1.hod

odpadá

DS

8.OB (DS)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

DS

8.OB (DS)+

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

N

8.OA (Nj2)

 

Obecná absence třídy

Křápek Jaroslav

10.hod

odpadá

SHv

8.OB (SHv4)+

 

Obecná absence třídy

 

11.hod

odpadá

SHv

8.OB (SHv4)+

 

Obecná absence třídy

Kůdelová Gabriela

1.hod

supl. (Ha)

A

1.OA (Aj2)

(5104)

 
 

3.hod

supl. (Šte)

A

6.OA (Aj1)

(2307)

 
 

4.hod

odpadá

A

8.OB (Aj2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SA2

8.OB (SA42)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SA2

8.OB (SA42)+

 

Obecná absence třídy

Kuncová Kateřina

3.hod

odpadá

Č

4.B

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

SČG

8.OB (ČjG1)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

SČG

8.OB (ČjG1)+

 

Obecná absence třídy

Kupečková Lucie

1.hod

změna

A

2.OA (Aj2)

(3201)

 
 

8.hod

odpadá

SA3

8.OB (SA45)+

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

SA3

8.OB (SA45)+

 

Obecná absence třídy

Leciánová Jana

4.hod

odpadá

M

4.B

 

Obecná absence třídy

Machová Věra

1.hod

odpadá

SM

8.OB (SM42)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SM

8.OB (SM42)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SM2

8.OB (SM44)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SM2

8.OB (SM44)+

 

Obecná absence třídy

Malinová Jana

7.hod

změna

N

3.B (NJ2)

(2102)

 

Maňásková Miroslava

6.hod

odpadá

FMe

4.A (FM1)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

FMe

4.A (FM1)+

 

Obecná absence třídy

Masaříková Sylva

3.hod

odpadá

A

8.OB (Aj1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

supl. (Ha)

A

1.OB (Aj2)

(2107)

 
 

5.hod

supl. (Ha)

A

1.C (Aj1)

(2208)

 

Miklíčková Alena

2.hod

spojeno (Ha)

A

1.D (Aj1)

(2303)

 

Nezdařilová Blanka

1.hod

odpadá

SCh

8.OB (SCh2)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SCh

8.OB (SCh2)+

 

Obecná absence třídy

Ondra Jiří

1.hod

odpadá

SM

8.OB (SM41)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SM

8.OB (SM41)+

 

Obecná absence třídy

Ospalíková Magdaléna

3.hod

odpadá

Č

4.D (Aj2)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Č

4.D (Aj1)

 

Obecná absence třídy

Pavlica Tomáš

3.hod

odpadá

A

8.OA (Aj1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

A

4.C (Aj2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SA2

4.A (SA41)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SA2

4.A (SA41)+

 

Obecná absence třídy

Rokytová Miroslava

4.hod

odpadá

N

8.OA (Nj1)

 

Obecná absence třídy

Soukupová Petra

3.hod

odpadá

A

8.OA (Aj2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

SA2

4.A (SA43)+

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SA2

4.A (SA43)+

 

Obecná absence třídy

Tomala Jakub

3.hod

odpadá

Č

4.C

 

Obecná absence třídy

Vaculík Petr

4.hod

supl. (Šte)

A

5.OA (Aj2)

(2307)

 

Vlčková Anna

6.hod

spojeno (Šte)

A

7.OB (A1)

(2208)

 

Vojáčková Jitka

1.hod

odpadá

SCh

8.OB (SCh1)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SCh

8.OB (SCh1)+

 

Obecná absence třídy

Zástup 2 Z

3.hod

supl. (Háj)

A

6.OA (Aj2)

(2101)

 
 

5.hod

supl. (Háj)

A

5.OA (Aj1)

(2107)

 
 

7.hod

supl. (Háj)

A

2.B (Aj1)

(2208)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.OA

1.hod

A

Aj2

(5104)

supluje

Kůdelová Gabriela

(Ha)

1.OB

4.hod

A

Aj2

(2107)

supluje

Masaříková Sylva

(Ha)

2.OA

1.hod

A

Aj2

(3201)

změna

Kupečková Lucie

 

1.C

5.hod

A

Aj1

(2208)

supluje

Masaříková Sylva

(Ha)

1.D

2.hod

A

Aj1

(2303)

spojí

Miklíčková Alena

(Ha)

2.B

7.hod

A

Aj1

(2208)

supluje

Zástup 2 Z

(Háj)

2.D

5.hod

Z

 

(Z)

supluje

Blažek Ivo

(Mlj)

3.A

8.hod

SA

SA31

 

odpadá

 

(Šte)

 

9.hod

SA

SA31

 

odpadá

 

(Šte)

3.B

7.hod

N

NJ2

(2102)

změna

Malinová Jana

 
 

8.hod

SA

SA31

 

odpadá

 

(Šte)

 

9.hod

SA

SA31

 

odpadá

 

(Šte)

3.C

8.hod

SA

SA31

 

odpadá

 

(Šte)

 

9.hod

SA

SA31

 

odpadá

 

(Šte)

5.OA

4.hod

A

Aj2

(2307)

supluje

Vaculík Petr

(Šte)

 

5.hod

A

Aj1

(2107)

supluje

Zástup 2 Z

(Háj)

6.OA

3.hod

A

Aj2

(2101)

supluje

Zástup 2 Z

(Háj)

 

3.hod

A

Aj1

(2307)

supluje

Kůdelová Gabriela

(Šte)

7.OA

8.hod

SA

SA31

 

odpadá

 

(Šte)

 

9.hod

SA

SA31

 

odpadá

 

(Šte)

7.OB

6.hod

A

A1

(2208)

spojí

Vlčková Anna

(Šte)

 

8.hod

SA

SA31

 

odpadá

 

(Šte)

 

9.hod

SA

SA31

 

odpadá

 

(Šte)

 

Zpracováno v systému Bakaláři