Přeskočit na obsah

Adapťák 1.C

Ráno jsme vyrazili z autobusového nádraží vstříc kemp Velehrad. Někdo s velkou taškou přebytečných věcí a jiní naopak jen s tím, co se jim vlezlo do kapes 🙂

Hned jak jsme zabydleli v našich srubech, následovalo adaptování prostřednictvím poznávacích her. O každém jsme se něco dozvěděli a brzy nám došlo, že obavy z nové třídy byly naprosto zbytečné. 😀

Proběhlo i milé opékání s doprovodem Verčiného hraní na kytaru u ohýnku a samozřejmě nesměl chybět fotbalový zápas, hraní volejbalu s panem profesorem Kohoutkem, pingpongová Amerika ve třiceti lidech, nebo „chytání děcek“ s profesorem Machalou (název hry:))

Největší úspěch pondělního dne mělo klučičí verbování na Justina Biebra (do kterého se později zapojili i páni profesoři). A společné tancování Kariček v bohatém kruhu bylo taky záživné!

Oproti základní škole a zkušenostem s učiteli byli páni profesoři úplně skvělí, nejen, že pro nás nachystali program, ale taky se do celého plnohodnotně zapojili a byla s nimi sranda. Takže velké díky patří Aleši Kohoutkovi a Petru Machalovi, že nám tak zpříjemnili nástup a začátek studia na gymnáziu.

Náš společný adapťák byl přesně takový, jaký má být! Díky třído!

Marie Hofmanová